Hosting

Bezpieczna Poczta e-mail

Wiele lat doświadczenia w zakresie dynamicznie rozwijającej się usługi poczty, pozwoliło nam stworzyć nasze autorskie rozwiązania do wygodnej i bezpiecznej komunikacji. Oferujemy hosting poczty email z najwyższym poziomem bezpieczeństwa oraz skalowalną przestrzenią dyskową. Szczególną uwagę zwróciliśmy na optymalizację kosztów za utrzymanie dedykowanej lub współdzielonej usługi.

  • Oferta platformy współdzielonej

Idealne rozwiązanie dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich firm gdzie liczy się szybkość i bezpieczeńśtwo.
W ramach podstawowej usługi oferujemy współdzielony hosting poczty w oparciu o wydajne serwery z dyskami SSD Enterprise, pakiet antywirusowy oraz wsparcie wsparcie e-mail / telefoniczne. Minimalna przestrzeń w ramach usługi to 2GB a maksymalna do 80GB.

Potrzebujesz więcej przestrzeni i wydajności ? Zapoznaj się z dedykowana ofertą !

  • Oferta platformy dedykowanej

Hosting oparty o dedykowaną maszynę bez ukrytych kosztów kierowana jest do podmiotów gdzie liczy się przestrzeń i bezpieczeństwo.
W ramach podstawowej usługi oferujemy dedykowany hosting dla usługi poczty w oparciu o wydajne serwery z dyskami SSD lub NVME z serii Enterprise, pakiet antywirusowy oraz wsparcie wsparcie e-mail / telefoniczne od 8:00 do 21:00.
Głównym atutem tej usługi jest przestrzeń dyskowa na potrzeby przechowywania dużej ilości wiadomości email z wykorzystaniem IMAP. Ułatwia to przechowywanie archiwalnych wiadomości  w trybie on-line. Wykorzystujesz 100% zasobów platformy (CPU, RAM oraz I/O dysków).
Już teraz możesz mieć przestrzeń dyskową dla Twojej organizacji nawet 16TB !

Skontaktuj się z nami aby zapoznać się z ofertą!

Bazy danych SQL

Oferujemy usługi utryzmania baz danych MySQL / MariaDB oraz PostgresSQL na wydajnych macierzach NVME z dostępem do takich narzędzi jak phpMyAdmin czy phpPgAdmin.

Usługi web

Utrzymanie stron www na naszych serwerach w oparciu o najnowsze technologie wietualizacji jak również języków programowania, czekają na uruchomienie Twojego projektu.
Świadczymy usługi dla podstawowych stron statycznych jak i również po wsparcie dla dynamicznych stron e-commerce czy też blogów. Posiadamy gotowe rozwiazania dla WordPress, Joomla, WHMCS, OpenCart, SugarCRM i wiele innych.

  • Hosting współdzielony już od 129 PLN netto
  • Serwery dedykowane już od 199 PLN netto

Adres IP